Kortast tid kvar

5703
Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"
Startbud100 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK

5716
Skulptur i glas - Alf Ekberg
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK

5715
Skulptur i glas - Alf Ekberg
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK

5714
3 st Ljuslyktor Ittala - Heikki Orvola
Startbud100 SEK
Värdering100 - 200 SEK

5713
Startbud100 SEK
Värdering100 - 200 SEK

5712
2 st Färglitografier av Håkan Berg
Startbud100 SEK
Värdering600 - 1 200 SEK

5711
Startbud100 SEK
Värdering600 - 1 200 SEK

5710
Färgetsning av Helmtrud Nyström
Startbud100 SEK
Värdering300 - 500 SEK

5709
Färglitografi av Jörgen Fogelquist
Startbud100 SEK
Värdering300 - 500 SEK

5708
Färglitografi av Brittmarie Sundström
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK

5707
Färglitografi av Helmtrud Nyström
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK

5706
Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK

5705
Färglitografi av Pontus Carle
Startbud100 SEK
Värdering400 - 1 000 SEK

5704
Startbud100 SEK
Värdering300 - 500 SEK

5538
Färgetsning av Patrick Jannin-Oms -"Singing in the Rain"
Startbud100 SEK
Värdering800 - 1 500 SEK

5543
Litografi på kartong av Nils Kölare
Startbud100 SEK
Värdering1 000 - 2 000 SEK