Kategorier

Förhandsvisning
Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"
5703
Startbud100 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
Förhandsvisning
Skulptur i glas - Alf Ekberg
5716
Skulptur i glas - Alf Ekberg
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK
Förhandsvisning
Skulptur i glas - Alf Ekberg
5715
Skulptur i glas - Alf Ekberg
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK
Förhandsvisning
3 st Ljuslyktor Ittala - Heikki Orvola
5714
Startbud100 SEK
Värdering100 - 200 SEK
Förhandsvisning
5713
Startbud100 SEK
Värdering100 - 200 SEK
Förhandsvisning
2 st Färglitografier av Håkan Berg
5712
Startbud100 SEK
Värdering600 - 1 200 SEK
Förhandsvisning
5711
Startbud100 SEK
Värdering600 - 1 200 SEK
Förhandsvisning
Färgetsning av Helmtrud Nyström
5710
Startbud100 SEK
Värdering300 - 500 SEK
Förhandsvisning
Färglitografi av Jörgen Fogelquist
5709
Startbud100 SEK
Värdering300 - 500 SEK
Förhandsvisning
Färglitografi av Brittmarie Sundström
5708
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK
Förhandsvisning
Färglitografi av Helmtrud Nyström
5707
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK
Förhandsvisning
Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière
5706
Startbud100 SEK
Värdering400 - 800 SEK
Förhandsvisning
Färglitografi av Pontus Carle
5705
Färglitografi av Pontus Carle
Startbud100 SEK
Värdering400 - 1 000 SEK
Förhandsvisning
5704
Startbud100 SEK
Värdering300 - 500 SEK
Förhandsvisning
Färgetsning av Patrick Jannin-Oms -"Singing in the Rain"
5538
Startbud100 SEK
Värdering800 - 1 500 SEK
Förhandsvisning
Litografi på kartong av Nils Kölare
5543
Startbud100 SEK
Värdering1 000 - 2 000 SEK