5979 Kinnarps Oberon Höj- och sänkbart bord 1200mm

Kinnarps Oberon  Höj- och sänkbart bord 1200mm
  • Kinnarps Oberon  Höj- och sänkbart bord 1200mm

Höj & sänkbart bord från Kinnarps, modell Oberon. Ett stilrent och funktionellt skrivbord som passar lika bra i moderna som klassiska kontorsmiljöer. De två kabelhålen.

Små skador på kantlisten. Bruksslitage. Repor. Märken.

  • Skick:OK skick
  • Storlek:Bredd 1200 mm, Djup 800 mm, Höjd 700-1200mm

Värdering5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK

Kinnarps

Kinnarps
Kinnarps är en svensk tillverkare av kontors- och offentliga miljömöbler, grundad 1942. Företaget är en av Europas ledande aktörer inom branschen och erbjuder hållbara, ergonomiska och funktionella möbellösningar. Produktionen sker huvudsakligen i Sverige med fokus på kvalitet, miljöhänsyn och innovativ design. Kinnarps levererar möbler till kontor, skolor, vårdmiljöer och andra offentliga verksamheter, där de kombinerar estetik med funktionalitet för att skapa trivsamma och effektiva arbetsmiljöer.