5871 Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm
  • Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Bord med rektangulär bordsskiva i turkos laminat med träkant. Lackerat metallstativ i matchande turkos färg.

Bruksslitage. Märken. repor.

  • Storlek:Bredd 1400mm, Djup 600mm, Höjd 720mm

Värdering2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)500 SEK