5871 Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Bord med rektangulär bordsskiva i turkos laminat med träkant. Lackerat metallstativ i matchande turkos färg.
Bruksslitage. Märken. repor.
- Storlek:Bredd 1400mm, Djup 600mm, Höjd 720mm
| Värdering | 2 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 500 SEK |