5803 Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Seriegrafi av Ulf Gripenholm
  • Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Signerad, numrerad 12/220.

Titel "Badare"

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 112x81cm

Värdering6 000 - 10 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Ulf Gripenholm (1943-)