5803 Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Seriegrafi av Ulf Gripenholm
Signerad, numrerad 12/220.
Titel "Badare"
- Storlek:Yttermått inklusive ram 112x81cm
| Värdering | 6 000 - 10 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Ulf Gripenholm (1943-) Sverige