5801 Färglitografi av Guy Roussille

Färglitografi av Guy Roussille
  • Färglitografi av Guy Roussille

Signerad, numrerad 60/100.

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 69x50cm

Värdering400 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Guy Roussille (1944-)
France