5800 Färglitografi av Guy Roussille

Färglitografi av Guy Roussille
Signerad, numrerad 60/100.
- Storlek:Yttermått inklusive ram 58x78cm
| Värdering | 400 - 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Guy Roussille (1944-) France