5796 Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström

Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström
Signerad, numrerad 18/30
Titel "Vinden vänder 2"
- Storlek:Yttermått inklusive ram 76x105 cm
| Värdering | 1 000 - 2 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Catharina Warme-Hellström (1952-) Sverige