5796 Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström

Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström
  • Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström

Signerad, numrerad 18/30

Titel "Vinden vänder 2"

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 76x105 cm

Värdering1 000 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Catharina Warme-Hellström (1952-)