5750 IKEA bänk "Stockholm" 2017

IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017

Klassisk bänk från IKEA från deras mycket populära serie "Stockholm". Sits i flätad rotting, stomme i ask. 2017.

En del mindre skador i rottingen. Vanligt slitage.

  • Skick:OK skick
  • Storlek:Längd 160cm, djup 50cm, höjd 41 cm.

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

IKEA (1943-)

IKEA   (1943-)