5712 2 st Färglitografier av Håkan Berg

2 st Färglitografier av Håkan Berg
  • 2 st Färglitografier av Håkan Berg

2 stycken färglitografier av Håkan Berg.

Signerad, numrerad 1/40 och 32/40.

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 40x58cm

Värdering600 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Håkan Berg (1958-)