5712 2 st Färglitografier av Håkan Berg

2 stycken färglitografier av Håkan Berg.
Signerad, numrerad 1/40 och 32/40.
- Storlek:Yttermått inklusive ram 40x58cm
| Värdering | 600 - 1 200 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Håkan Berg (1958-) Sverige