5710 Färgetsning av Helmtrud Nyström

Färgetsning av Helmtrud Nyström
  • Färgetsning av Helmtrud Nyström

Signerad, numrerad 11/165.

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 42x52cm

Värdering300 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Helmtrud Nyström (1939-2021)