5709 Färglitografi av Jörgen Fogelquist

Färglitografi av Jörgen Fogelquist.
Signerad, numrerad 137/160.
- Storlek:Yttermått inklusive ram 46x43cm
| Värdering | 300 - 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 200 SEK |
Jörgen Fogelquist (1927-2005) Sverige