5708 Färglitografi av Brittmarie Sundström

Färglitografi av Brittmarie Sundström
Signerad, numrerad EA.
Titel "Hawaii"
- Storlek:Yttermått inklusive ram 71x91cm
| Värdering | 400 - 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Brittmarie Sundström (1940-) Sverige