5708 Färglitografi av Brittmarie Sundström

Färglitografi av Brittmarie Sundström
  • Färglitografi av Brittmarie Sundström

Signerad, numrerad EA.

Titel "Hawaii"

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 71x91cm

Värdering400 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Brittmarie Sundström (1940-)