5706 Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière

Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière
  • Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière

Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière.

Signerad, numrerad 26/60 .

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 62x80cm

Värdering400 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Marc-Antoine Louttre Bissière (1926-2012)
France