5706 Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière

Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière.
Signerad, numrerad 26/60 .
- Storlek:Yttermått inklusive ram 62x80cm
| Värdering | 400 - 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Marc-Antoine Louttre Bissière (1926-2012) France