5705 Färglitografi av Pontus Carle

Färglitografi av Pontus Carle
  • Färglitografi av Pontus Carle

Färglitografi av Pontus Carle.

Signerad, numrerad EA.

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 90x70cm

Värdering400 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Pontus Carle (1955-)