5704 Färglitografi av Jörgen Fogelquist

Färglitografi av Jörgen Fogelquist
  • Färglitografi av Jörgen Fogelquist

Färglitografi av Jörgen Fogelquist.

Signerad, numrerad 82/215.

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 59x74cm

Värdering300 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Jörgen Fogelquist (1927-2005)