5703 Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"

Färglitografi av Corneille (Guillaume Cornelis van Beverloo).
Signerad, numrerad 81/100.
Titel "Femme aux deux visages" (Kvinna med två ansikten).
- Storlek:Yttermått inklusive ram 73x93cm
| Värdering | 2 500 - 3 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Corneille - Guillaume Cornelis van Beverloo (1922-2010) Netherlands