5798 Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd

Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd
Signerad, numrerad 28/90
- Storlek:Yttermått inklusive ram 80x98 cm
| Värdering | 500 - 1 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Carl-Fredrik Reuterswärd (1934-2016) Sverige