5797 Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd

Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd
  • Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd

Signerad, numrerad 26/90

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 78x97 cm

Värdering500 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Carl-Fredrik Reuterswärd (1934-2016)