5707 Färglitografi av Helmtrud Nyström

Färglitografi av Helmtrud Nyström
  • Färglitografi av Helmtrud Nyström

Signerad, numrerad 25/125.

Titel "Min hjälte"

  • Storlek:Yttermått inklusive ram 67x82cm

Värdering400 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Helmtrud Nyström (1939-2021)