5707 Färglitografi av Helmtrud Nyström

Färglitografi av Helmtrud Nyström
Signerad, numrerad 25/125.
Titel "Min hjälte"
- Storlek:Yttermått inklusive ram 67x82cm
| Värdering | 400 - 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
| Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Helmtrud Nyström (1939-2021) Sverige