5890 Sittsäck Pusku Pusku

Sittsäck Pusku Pusku
  • Sittsäck Pusku Pusku
  • Sittsäck Pusku Pusku
  • Sittsäck Pusku Pusku
  • Sittsäck Pusku Pusku

Sittsäck från Pusku Pusku. Sittpåsen består av en inre pelletspåse och en dekorativt tvättbar yttersäck. Perfekt för avslappning, TV-tittande, gaming eller en stunds läsning. Mångsidig design, passar både vuxna och barn.

Säcken är i utmärkt skick men vanligt bruksslitage förkommer.

  • Condition:Utmärkt skick
  • Dimensions:Längd: ca 80 cm, Höjd: ca 85 cm, Bredd: ca 80 cm

Estimate900 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Pusku Pusku
Lithuania

Pusku Pusku
Pusku Pusku är ett litauiskt företag som specialiserar sig på handgjorda sittsäckar och moderna, bekväma sittmöbler. Företaget grundades 2008 och har blivit känt för att erbjuda ett brett utbud av produkter som kombinerar stil, funktionalitet och hållbarhet. Pusku Pusku fokuserar på att använda högkvalitativa material och ger kunder möjligheten att anpassa sina möbler med olika färger och tyger. Deras produkter är populära för både inomhus- och utomhusbruk och passar såväl hem som offentliga miljöer. Företaget betonar miljövänliga produktionsmetoder och har etablerat sig som en innovativ aktör inom modern möbeldesign.