5871 Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm
  • Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Bord med rektangulär bordsskiva i turkos laminat med träkant. Lackerat metallstativ i matchande turkos färg.

Bruksslitage. Märken. repor.

  • Dimensions:Bredd 1400mm, Djup 600mm, Höjd 720mm

Estimate2,500 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)500 SEK