5871 Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Bord med rektangulär bordsskiva i turkos laminat med träkant. Lackerat metallstativ i matchande turkos färg.
Bruksslitage. Märken. repor.
- Condition:Bra skick
- Dimensions:Bredd 1400mm, Djup 600mm, Höjd 720mm
| Estimate | 2,500 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 100 SEK |
| Shipping Fee (from) | 500 SEK |