5803 Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Seriegrafi av Ulf Gripenholm
  • Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Signerad, numrerad 12/220.

Titel "Badare"

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 112x81cm

Estimate6,000 - 10,000 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Ulf Gripenholm (1943-)