5797 Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd

Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd
  • Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd

Signerad, numrerad 26/90

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 78x97 cm

Estimate500 - 1,000 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Carl-Fredrik Reuterswärd (1934-2016)