5796 Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström

Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström
  • Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström

Signerad, numrerad 18/30

Titel "Vinden vänder 2"

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 76x105 cm

Estimate1,000 - 2,000 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Catharina Warme-Hellström (1952-)