5750 IKEA bänk "Stockholm" 2017

IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017
  • IKEA bänk "Stockholm" 2017

Klassisk bänk från IKEA från deras mycket populära serie "Stockholm". Sits i flätad rotting, stomme i ask. 2017.

En del mindre skador i rottingen. Vanligt slitage.

  • Condition:OK skick
  • Dimensions:Längd 160cm, djup 50cm, höjd 41 cm.

Estimate2,000 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)400 SEK

IKEA (1943-)

IKEA   (1943-)