5712 2 st Färglitografier av Håkan Berg

2 st Färglitografier av Håkan Berg
  • 2 st Färglitografier av Håkan Berg

2 stycken färglitografier av Håkan Berg.

Signerad, numrerad 1/40 och 32/40.

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 40x58cm

Estimate600 - 1,200 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Håkan Berg (1958-)