5711 2 st Färglitografier av Håkan Berg

2 stycken färglitografier av Håkan Berg.
Signerad, numrerad 32/40 och 36/40.
- Condition:Bra skick
- Dimensions:Yttermått inklusive ram 40x58cm
| Estimate | 600 - 1,200 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 100 SEK |
| Shipping Fee (from) | 300 SEK |
Håkan Berg (1958-) Sverige