5710 Färgetsning av Helmtrud Nyström

Färgetsning av Helmtrud Nyström
  • Färgetsning av Helmtrud Nyström

Signerad, numrerad 11/165.

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 42x52cm

Estimate300 - 500 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)200 SEK

Helmtrud Nyström (1939-2021)