5708 Färglitografi av Brittmarie Sundström

Färglitografi av Brittmarie Sundström
  • Färglitografi av Brittmarie Sundström

Signerad, numrerad EA.

Titel "Hawaii"

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 71x91cm

Estimate400 - 800 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Brittmarie Sundström (1940-)