5708 Färglitografi av Brittmarie Sundström

Färglitografi av Brittmarie Sundström
Signerad, numrerad EA.
Titel "Hawaii"
- Condition:Bra skick
- Dimensions:Yttermått inklusive ram 71x91cm
| Estimate | 400 - 800 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 100 SEK |
| Shipping Fee (from) | 300 SEK |
Brittmarie Sundström (1940-) Sverige