5707 Färglitografi av Helmtrud Nyström

Färglitografi av Helmtrud Nyström
  • Färglitografi av Helmtrud Nyström

Signerad, numrerad 25/125.

Titel "Min hjälte"

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 67x82cm

Estimate400 - 800 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Helmtrud Nyström (1939-2021)