5706 Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière

Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière
  • Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière

Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière.

Signerad, numrerad 26/60 .

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 62x80cm

Estimate400 - 800 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Marc-Antoine Louttre Bissière (1926-2012)
France