5705 Färglitografi av Pontus Carle

Färglitografi av Pontus Carle
  • Färglitografi av Pontus Carle

Färglitografi av Pontus Carle.

Signerad, numrerad EA.

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 90x70cm

Estimate400 - 1,000 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Pontus Carle (1955-)