5704 Färglitografi av Jörgen Fogelquist

Färglitografi av Jörgen Fogelquist
  • Färglitografi av Jörgen Fogelquist

Färglitografi av Jörgen Fogelquist.

Signerad, numrerad 82/215.

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 59x74cm

Estimate300 - 500 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Jörgen Fogelquist (1927-2005)