5703 Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"

Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"
  • Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"

Färglitografi av Corneille (Guillaume Cornelis van Beverloo).

Signerad, numrerad 81/100.

Titel "Femme aux deux visages" (Kvinna med två ansikten).

  • Dimensions:Yttermått inklusive ram 73x93cm

Estimate2,500 - 3,000 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK

Corneille - Guillaume Cornelis van Beverloo (1922-2010)
Netherlands